Kim jesteśmy

Czym się zajmujemy i czym nasza oferta różni się od innych?

KompSystem to firma świadcząca kompleksowe usługi informatyczne na terenie Środy Wielkopolskiej jak i powiatu średzkiego. Nasze usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych. Dla firmy KompSystem najważniejsze jest zadowolenie klientów i jak najszybsza możliwość realizacji Państwa zgłoszenia. Nigdy nie zostawiamy swoich klientów bez pomocy. Staramy się dostosować termin realizacji zgłoszenia do Państwa potrzeb i oczywiście w miarę możliwości zrealizować go jak najszybciej.

Co zyskają Państwo dzięki naszym usługom?

Nasze usługi kompleksowo odpowiadają na Państwa potrzeby. Nie ważne czy chcą Państwo wymienić zasilacz w swoim komputerze, zbudować sieć strukturalną czy WIFI, a może udoskonalić bądź stworzyć swój serwis internetowy? Nie musicie już szukać różnych firm. Wystarczy, że zgłoszą się Państwo do KompSystem.

Jak Państwa firma zyska na współpracy z KompSystem?

Dla każdej firmy XXI wieku, której celem jest rozwój niezbędnym jest posiadanie dobrej sprawnie funkcjonującej infrastruktury informatycznej. Utrzymanie personelu odpowiedzialnego za obsługę i konserwację takich systemów jest zbyt kosztowne dla wielu firm. O wiele bardziej opłacalne jest zlecenie takiej obsługi zewnętrznej firmie.

Dlaczego my

zostań naszym fanem