KompSystem to firma świadcząca kompleksowe usługi informatyczne na terenie Środy Wielkopolskiej jak i powiatu średzkiego. Nasze usługi skierowane są zarówno do firm jak i osób prywatnych.

W związku z rozwojem firmy i rozbudową działu wsparcia IT, poszukujemy osoby na stanowisko informatyk /serwisant - wsparcie IT,

Informatyk / Serwisant - Wsparcie IT

Opis stanowiska

  • sprawowanie nadzoru technicznego nad sprzętem komputerowym i oprogramowaniem wykorzystywanym w przedsiębiorstwie,
  • serwis, instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu komputerowego,
  • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania używanego w firmie,
  • doraźna pomoc użytkownikom sprzętu oraz oprogramowania,
  • wykonywanie zamówień oraz zlecanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu IT w firmie,
  • prowadzenie podstawowych prac administracyjnych w środowisku IT,
  • tworzenie, prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem działu IT
  • możliwe wyjazdy do klienta i innych biur firmy, w celach serwisowych i instalacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • prawo jazdy kat. B
  • posiadanie umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętność diagnostycznego myślenia, zmysł techniczny i zdolności manualne bardzo pożądane,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • łatwość i chęć uczenia się, poznawania nowych technologii i podążania za rozwojem rynku IT,

Mile widziane

  • podstawowa znajomość: sieci LAN, WAN oraz TCP/IP – konfiguracja, implementacja
  • umiejętność zarządzania urządzeniami sieciowymi: routery, firewalle, switche
  • podstawowa znajomość obsługi serwerów Windows 2008, 2012 i usługi katalogowej Active Directory
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,

Oferujemy

  • stabilną, długoterminową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość poszerzania kompetencji zawodowych oraz indywidualnego rozwoju (szkolenia, konferencje)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • Praca od pn. do pt. w godz. 7:00 do 15:00 + czasem soboty lub dłuższe dni pracy, gdy projekt tego wymaga.

CV prosimy przesyłać na adres biuro@kompsystem.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, po czym przejdziemy do kolejnego etapu rekrutacji, po którym zweryfikujemy umiejętności i złożymy ofertę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

zostań naszym fanem